سوالات متداول

نیکارت چجور کارتیه؟

نیکارت یه کارت اعتباری نیست ، کارت تخفیف هم نیست. در واقع یه کارت تعهدیه که به منظور حفظ و مدیریت مراودات مالی بین دارنده اون و فروشگاه های عضو باشگاه طراحی شده که شما میتونید تا سقف مبلغ شارژ شده از این فروشگاه ها با اقساط تعیین شده خرید کنید و مبلغ اقساط به صورت خودکار از حقوق شما کسر می شه.

بابت استفاده از نیکارت باید به شرکت کارمزدی پرداخت کنم؟

نه به هیچ عنوان!!! خرید با نیکارت هیچ گونه کارمزدی برای صاحب اون نداره، تنها هزینه نیکارت فقط و فقط مبلغ 3 هزار تومن، بابت صدور اون برای 3 ساله که اونم در صورت استفاده از اولین قسط شما کم میشه.

فروشگاه ها چند قسطه اند و اقساط نیکارت من از کی شروع میشه ؟

غالب اقساط ده ماهه است، ولی بدلیل تنوع صنفی در نیکارت، اقساط بین 3 تا 20 ماه متغیره. اولین قسط شما با حقوق ماه بعد از خریدتون شروع میشه و در واقع از زمان خرید حداقل یک ماه دوره تنفس خواهید داشت.

چجوری میتونم رمز نیکارتم رو عوض کنم؟

از کارتخوان فروشگاه های عضو باشگاه

آیا فروشگاه ها مجاز به افزایش قیمت پایه اجناس و دریافت کارمزد بابت تقسیط کالا هستند؟

هیچ یک از فروشگاه ها تحت هیچ شرایطی مجاز به افزایش قیمت پایه اجناس نیستند. بالغ بر نود و پنج درصد فروشگاه ها هیچ گونه کارمزد تقسیط ندارند، و در واقع قیمت اتیکت روی جنس بر تعداد اقساط فروشگاه تقسیم میشه، ولی با توجه به عرف بازار تو بعضی از اصناف مثل طلا و جواهرات، موبایل، لوازم خانگی وارداتی و برند، دریافت این کارمزذ بوده و هست. اما رامنیک تونسته برای مزیت دادن به دارندگان نیکارت این کارمزد را به حداقل و زیر عرف بازار برسونه. در صد کارمزد اینگونه فروشگاه ها به صورت مشخص در لیست فروشگاه ها قید شده است.

با نیکارتم از کجاها میتونم خرید کنم؟

لیست تمام فروشگاه ها و مراکز خرید و عرضه خدمات ما تو سایت www.nicard.ir و شبکه های اجتماعی سروش soroush.nicard_ir و تلگرام t.me/nicard_ir هست. خبر خوش اینکه در آینده نزدیک با نیکارتتون می تونید از فروشگاههای استانهای دیگه هم که به خانواده ما می پیوندند تا دلتون می خواد خرید اقساطی کنید.

آیا نیکارت من یکبار مصرفه؟

اتفاقا یکی از ویژگی های مهم نیکارت اینه که بعد از هر بار استفاده و پرداخت هر قسط از سوی سازمان به میزان همون قسط و تا سقف تعیین شده براتون شارژ میشه.